Son Mobil Oyun Çılgınlığı “aa” Oyunu Nedir? Nasıl Oynanır? Nasıl Level Geçilir? – Serin Sesler

Son Mobil Oyun Çılgınlığı “aa” Oyunu Nedir? Nasıl Oynanır? Nasıl Level Geçilir?

Yine bir mobil oyun ve yine artık alışık olduğumuz oyunu bitirme süreci içinde gerçekleşen ruh hastalıkları. Oyun firmaları obsesyonu bulunan ama bunun farkında olmayan kişileri mi hedefliyor? Yoksa mükemmelliyetçiliğini, oyuna yansımak isteyen kullanıcıları mı?

02

Dünyanın Son Çılgınlığı “aa” Oyunu Nedir?

Bir oyununun enfeksiyon gibi yayılması trendine, şimdilerde “aa” isimli oyun da dahil oldu. Android marketten temin edilebilen aa, sinir krizi geçirten, özünde ufacık, küçücük ama işin ruha yara açma boyutunda kocaman olan bir oyun. Türdeşleri Candy Crush veya Flappy Bird gibi çok büyük kitleleri peşinden sürükler mi bilinmez ama en azından o oyunların tahtına şimdiden aday.

“aa” Oyunu Nasıl Oynanır?

İlk etapta elimizde bir çember ve ardışık sayılar var. Çemberimiz sürekli dönüyor ve oyun bizden, dönen çembere uygun olan rakamları tek tek fırlatmamızı istiyor. Bunu yaparken de daha önce fırlatılan sayılara, fırlattığımız sayının değmemesi gerekiyor. Teorik olarak kulağa ne kadar kolay gelirse gelsin, pratikte, sizi yavaş yavcaş bir ruh hastalığına sürükleyebiliyor. Zira dönen çemberin hızı değişiyor ve biz tam sayıyı fırlatmaya niyetlendiğimizde, diğer sayı ile çarpışarak game over olabiliyoruz.

01

Oyun ücretsiz temin edilebiliyor fakat her ücretsiz oyunda olduğu gibi aa’da da uygulama esnasında mobil reklamlar çıkıyor. Reklamları görmek istemeyen kullanıcılar, 2 lira karşılığında, reklamlardan kurtulabiliyor.

aa Oyunu Hileleri, aa Level Geçme Yöntemleri Neler?

Oyun henüz çok yeni olduğundan fazlaca bir hile kombinasoynu bulunmuyor. Fakat başta bizim milletimiz olmak üzere birçok metod kullanarak, level atlayabiliyoruz. Matkapla, mikserle sayıları kusursuz fırlatıp sonraki levele geçilebiliyor. Bu level geçme operasyonlarını, videolardan izleyebilirsiniz.

aa oyunu mikser hilesi (çok çabuk deşifre oldun be aa, bize söker mi?)

Posted by Serin Sesler on 30 Mart 2015 Pazartesi

 

aa’da level geçme yöntemleri çığ gibi büyüyor

Posted by Serin Sesler on 1 Nisan 2015 Çarşamba

 

aa’da Rekorunuz Kaç?
aa oyunundaki rekorunuzu görsel veya level geçme yönteminiz varsa, videola olarak websitemize yollayabilirsiniz. Görsellerinizi ve videolarınızı Facebook sayfamızda yayınlamak dileği ile, hoşçakalın.

03

 

Buradan aa oyununu indirebilirsiniz. İnceleme olmayan ama oyun hakkında bilgiler içeren videomuz da burada. (İnceleme yapamadık zira çok iyi değiliz bu oyunda) 🙂

 

 

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.